c
23 Şubat 2014 İSG Sınavı Uygulama Duyurusu
23 Şubat 2014 İSG Sınavı Uygulama Duyurusu
Bu yazı kez okundu.
20 Ocak 2014 19:53 tarihinde eklendi

          Sınav ücretini 50 TL olarak 03-12 Şubat 2014 tarihlerinde; MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi’nin T.C. Ziraat Bankası Ankara Başkent Şubesi, Türkiye Vakıflar Bankası Ankara Merkez Şubesi veya Türkiye Halk Bankası Küçükesat Şubesinden herhangi birisine “Kurumsal Tahsilat Programı” aracılığı ile yatıracak.

          Sınava girecek aday, sınav ücretini yatırdıktan sonra sınav başvurusunu 03-12 Şubat 2014 tarihlerinde adayın son altı ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafını tarattıktan sonra http://www.meb.gov.tr internet adresi üzerinden yapacaktır. 

          Adaylara ait fotoğraflı sınav giriş belgeleri; 17 Şubat 2014 tarihinde  http://www.meb.gov.tr internet adresinden yayımlanacak, adaylar sınav giriş belgelerini bu adresten alabileceklerdir.

          Sınav yerleri MEB’e bağlı okullarda olmak üzere ANKARA, İSTANBUL, İZMİR, ADANA ve BURSA olarak beş şehirde yapılacak. Adaylar sınava girecekleri il tercihlerini başvuru esnasında yapacaklar.

          Sınav 23 Şubat 2014-Pazar günü,  Saat: 10.00‘da yapılacak.

Bu sınav 90 dakika sürecek ve sınavda 80 soruluk çoktan seçmeli testlerden oluşan A ve B soru kitapçığı kullanılacaktır.

          Diğer detayları öğrenmek için duyuruyu buradan indirebilirsiniz…

Yazar
Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap

image description image description

BizeSponsorOlabilirsiniz


Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. İş Güvenliği Risk Analizi İSG Forum Malzemeleri Uyarı Levhaları Sınavı